Categories
1WIN Bonus

Windows 10 Türkçe Lisans Anahtarları ve Fiyatları

Yüksek kare hızları ve çözünürlüğüyle keyifli vakit geçirmenize olanak sağlar. Yüksek hıza sahip Windows 10 Pro bilgisayar ile istediğiniz yerden internete kolayca bağlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra yoldayken bile erişim kolaylığı sağlar. Güvenlik özellikleriyle verilerinizi koruyabilir, şifre koyabilirsiniz.

 • Müşteriler öncelikli olarak ürünlerin yüksek performansı olup olmadığını inceleyebilir.
 • Windows 10 ile oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.
 • Daha az kullandığınızı küçük sekme olarak, daha çok kullandığınızı büyük sekme olarak ayarlayabilirsiniz.

Geniş depolama alanıyla birçok uygulama yükleyebilir, fotoğraf albümü oluşturabilirsiniz. Şifreleme, oturum açma gibi özelliklere sahip olan Windows 10 Pro anahtar dosyalarınızı, belgelerinizi ve birçok uygulamanızı rahatlıkla kullanmanızı sağlar. Verileri şifreleyip güvenliğinizi artırabilirsiniz. Yolculuk sırasında bile masaüstünüzü bağlayabilir ve oturum açabilirsiniz. İstediğiniz uygulamaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz 1win mobil.

Desteklenmeyen Bilgisayara Windows 11 Nasıl Yüklenir?

Eşsiz teknolojisi ve yeni tasarımıyla başlangıç menüsüne daha kolay ulaşabilirsiniz. Bu sayede daha hızlı sonuçlar elde edebilirsiniz. Cihazınızı başka bir cihazla eşleştirebilirsiniz. Windows 10 ile oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca sistem, rahat kullanımıyla müşterilerin beğenisini kazanır.

 • Bunu göstermelisin.Ayrıca ukala cevap vermedim, en ufak bi ironiyi anlayamıyorsan bu senin sorunun..Kendine iyi bak ve kendini fazla üzme sevgiler..
 • İstediğiniz dosya ve uygulamalara başlat menüsüyle kolayca ulaşabilirsiniz.
 • Cihaz ayarlarınızı ve bildirimleri istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.
 • Bunun yanı sıra yüksek kaliteli işlemciye sahiptir.

Windows 10’un hâlâ problemleri olsa da Microsoft’un Windows 7 üzerindeki tüm desteği çekmesiyle beraber, Windows 10 birçok kullanıcı için bir tercih hâline gelmeye başladı. Fakat hâlâ Windows 10’a geçiş konusunda kararsız kalıyorsanız, buradan daha önce Windows 7 ve Windows 10 işletim sistemleri arasında yaptığımız karşılaştırmaya ulaşabilirsiniz. Güncelleştirme ve Güvenlik menüsüne girdikten sonra sol tarafında uzun bir sekme barı göreceksiniz. Bu barda Etkinleştirme sekmesine tıklayın ve girin.

Son Yazılar

Pil tasarrufu özelliğiyle de sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmenize olanak sağlar. Telefonunuzdaki fotoğrafları kolayca cihazınıza aktararak anılarınızı uzun vadede saklayabilirsiniz. Ayrıca, sevdiklerinizle yaşadığınız güzel anıları koruyabilirsiniz. Geliştirilmiş pil ömrü sayesinde daha uzun keyifli vakit geçirebilirsiniz. Virüs tehditlerini önler ve güvenli bir kullanıma yardımcı olur. Microsoft adını kalitesiyle ve harika işletim sistemiyle müşterilerine duyurmayı başarır .

1win indir

İnen ISO dosyasını USB belleğe yazmak zorunda bile değilsiniz. Dosyaya çift tıkladığınızda Windows bu imajı yerleştirecek. Bu aşamada tek yapmanız gereken Setup.exe’yi çalıştırıp kurulumu başlatmak.

Sistem Toplama Sonrası Neler Yapmalısınız?

Masaüstü, dizüstü ve tabletler için geliştirilen Windows 10 Pro orijinal, eşsiz tasarımı ve yeni teknolojiye uygun özellikleriyle müşterilerin beğenisini kazanır. İstediğiniz dosya ve uygulamalara başlat menüsüyle kolayca ulaşabilirsiniz. Saat, takvim ve hava durumu da başlat menüsünde bulunur.

 • Bu nedenle Başlat menüsünden Ayarlar uygulamasını açıyoruz.
 • Bu bilgisayar, Windows 11 çalıştırmak için en düşük sistem gereksinimlerini karşılamıyor.
 • Desteklenmeyen bir bilgisayara Windows 11 nasıl yüklenir?
 • Ayrıca bu işletim sistemi, yüksek performans ve kaliteli çözünürlüğü sahip olmakla beraber uzun süreli ve yoğun kullanım için elverişlidir.
 • İstediğiniz uygulamaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 • Bu sayede elektronik cihazların evlerdeki ve iş yerlerindeki rolü de artar.

İnsanlar, bilgisayar tercih ederken hafıza, hızlılık ve kalite gibi özelliklere bakar. Yorumlar bölümünde yer alan değerlendirmeleri okuyarak karar verme sürecinizde bunları dikkate alabilirsiniz. Önünüze çıkan adımları takip ederek alışveriş işleminizi hızlıca ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarların kullanım trendi günden güne artış gösterir. Hiçbir yaş kesimi ayırt etmeksizin üretilen bu cihazlar geniş depolama alanı, yüksek performansa sahip işlemcisi ve eşsiz yazılımıyla müşterilerin beğenisine sunulur. Microsoft onaylı Windows 10 Pro dijital lisans size iyi bir deneyim sunar.

Windows 1.0

Ürünler, çizmek ve yazmak isteyen müşterilerine uygun dijital kalem özelliğine de sahiptir. Cihazlarda yazılım programına ait olan ve benzersiz sayısal kod barındıran Windows 10 Pro key bulunur. Bu özellik sayesinde ürünlerin yasal olduğunu anlayabilirsiniz. Cihazınızı tehlikeli uygulamalardan, sitelerden ve dosyalardan koruyan sistem ve tarayıcı denetim özelliği sayesinde güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Yeni teknolojiyle birlikte eşsiz bir şekilde üretilen bu sistem, müşterilerin beğenisini kazanmayı başarır. Ayrıca bu ürünler, kötü amaçlı yazılım uygulamalarının ve yasal olmayan işletim sistemlerinin yüklenmesini engeller.

Verilerinizi şifreleyerek zararlı yazılımlara karşı önlem alabilirsiniz. Windows, müşterilerin yoğun olarak istediği özellikleri bir araya getirir. Aynı zamanda eşsiz göz alıcı tasarımları ve zengin teknolojik görünümüyle cihazınıza renk katar. Fazla işle ilgilenseniz bile olağanüstü performans gösterir. Bu sistem, yapmakta olduğunuz işleri hızlı ve kesintisiz bir şekilde devam ettirebilmenizi sağlar. Son teknolojiyle üretilen bu işletim sistemini farklı alternatiflerle müşterilere sunulur.

Ücretsiz windows 10 lisanslama (programsız)

Teşekkürler etkinleştirme işlemini başarılı bir şekilde yaptım. Komut istemini yönetici olarak çalıştırdıktan sonra, seçmiş olduğunuz lisans anahtarını “slmgr /ipk” komutunun sonuna ekleyin. Ardından Enter tuşuna basarak komutumuzu çalıştıralım. Bir sonraki adım olarak Güncelleştirme ve Güvenlik menüsüne giriyoruz. Bu menüde aktivasyonu kontrol ettikten sonra varsa bekleyen Windows 10 güncellemelerinizi de yapabilirsiniz. Eğer Windows 10 güncellemeleri nasıl yapılır emin değilseniz, buradan ilgili rehberimize ulaşabilirsiniz.

 • KMS yazılımlarıyla ilgili esas sorun da bu, virüsler değil.
 • Bunun yanı sıra yoldayken bile erişim kolaylığı sağlar.
 • Ayrıca, önemli bulduğunuz bilgileri not alma bölümüne yazabilirsiniz.

Ayrıca, müşterilerin yorumlarını okuyup gerçek deneyimlerine de kolayca ulaşabilirsiniz. Microsoft’un kendini yenileyerek her sene geliştirdiği kaliteli seçeneklere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Hem üretkenliği hem de enerji verimliliğini ön planda tutan Windows 10 Pro özellikleri ile öne çıkar. Oldukça gelişmiş işlemcilere sahip bu sistem geniş depolama alanına ve yüksek hızlı belleğe sahiptir.

Gigabyte, M.2 ve PCIe Yuvaları İçin Yeni Çözümler Geliştiriyor

Kabul Et deyip bir sonraki adıma geçin, tekrar güncelleştirmeler kontrol edilecek. Ayrıca Windows 1.0, kullanıcılara birkaç program arasında (programları kapatıp yeniden başlatma gereği olmadan) geçiş olanağı da sağlıyordu. Merhaba, büyük ihtimalle kullandığınız windows sürümü veya işlemi yanlış yaptığınız için olmamıştır.Windows 10 yükleyerek tekrar deneyin.

Eğer daha önce belirttiğimiz gibi bir dizüstü bilgisayar kullanıyorsanız görseldeki büyük ihtimalle gibi bir görüntüyle karşılaşacaksınız. Eğer Windows 10 aktive olmamış ise yapacağınız işlem çok basit. Ürün anahtarı kısmına sahip olduğunuz orijinal Windows 7 veya Windows 8 ürün anahtarını girmek yeterli olacaktır. Daha önceki tüm Windows sürümleri gibi Windows 10 da lisanslı bir işletim sistemidir.

BMW M3 Jenerasyonları Drag Yarışında: Hangisi En Hızlı?

Bilirsiniz ki bu tarz konuların bilgisayar üzerinde çok risk taşıyor. Merhaba ben yeni bir sistem toplamayı düşünüyorum ama Windows fiyatlarını görünce açıkçası moralim bozuldu. Öğrenciyim de ama yine de çözemedim lisans işini. Anlaşılan KMS yazılımlarını kullanmaktaki tek riskin indirilen exe dosyasıyla bulaşabilecek virüsler olduğunu zannediyorsunuz. Msguides tam anlamıyla bir kapalı kutu, kime ait olduğu, bağlanan bilgisayarlara ve topladığı verilere ne yaptığı asla bilinmiyor. Siz 3 senedir kullanırken bütün verilerinizin başkalarının eline geçmiş olması mümkün.

 • Trendyol, müşterilere sunulan yorumlar bölümünden ürün hakkında fikir edinmenizi sağlayarak seçim yapmanızı kolaylaştırır.
 • Halil Bey bundan 5-6 sene önce indirdiğim bir programdan virüs bulaştı bilgisayarıma.
 • Ayrıca ürünler güvenlik kontrolü, oyun modu ve gece ışığı gibi özellikleriyle konforlu vakit geçirmenize olanak sağlar.
 • Güvenliği, temel özellikleri ve iş yönetim ve dağıtım gibi özellikleriyle ön plana çıkan Windows 10 Pro Trendyol tarafından müşterilerin beğenisine sunulur.
 • Verilerinizi şifreleyerek zararlı yazılımlara karşı önlem alabilirsiniz.

1-) Tarih ve saat ayarlarının doğru olduğundan emin ol. 2-) Başlat kısmına cmd yaz ve üstüne gelerek sağa tıkla. Terminal satırına sfc ⁄ scannow yaz ve ardından enter tuşuna bas. 3-) Bilgisayarını yeniden başlat ve sorunun çözüldüğüne emin ol.

Windows 10 Pro Özellikleri

Bu makalede ki içerikler site sahibi ve yazarının ürünü değildir.Hiçbir şekilde telif hakkı veya ibraz bildirisine hükümlü tutulamaz. Microsoft’un resmi indirme sayfasına ulaştıktan sonra sayfanın ortasında “Download tool now” butonunu göreceksiniz. Bu butona tıklıyoruz ve indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır. Kurulum güncelleştirmeleri denetleyecek ve bu esnada yeniden başlayacak.

 • Fotoğraflarınızı istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.
 • Bu barda Etkinleştirme sekmesine tıklayın ve girin.
 • Şifreleme, oturum açma gibi özelliklere sahip olan Windows 10 Pro anahtar dosyalarınızı, belgelerinizi ve birçok uygulamanızı rahatlıkla kullanmanızı sağlar.

Müşterilerin farklı ihtiyaç ve beklentilerine yönelik zengin ürün özellikleriyle satışa sunulur.Trendyol’da ilgi çekici özellikleriyle öne çıkan ‌Windows 10 Pro yer alır. Trendyol üzerinden ürünler hakkında verilen bilgileri okuyabilir, seçeneklerin içeriğini ve kullanım şeklini öğrenebilirsiniz. Hayatın birçok alanında kullanılan bilgisayarlar, gün geçtikçe yaşamı kolaylaştırmada önemli rol oynar. Sadece iş ve eğitim için değil, oyun için de kullanılır. Microsoft, yüksek performans ve geniş depolama alanıyla oyunsever müşterilerine bu sistemi sunar. Yüksek kare hızları ve çözünürlüğüyle keyifli vakit geçirmenize yardımcı olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *